hedef@hedeflojistik.com.tr   +90 216 999 64 01

Danışmanlık ve özel proje üretimi


Tedarik zinciri boyunca değişen oyunun kurallarına uyum sağlayabilmek, müşteriyi anlamak ve beklentilerini net bir şekilde tespit edebilmek her geçen gün çok daha önemli hale gelmektedir. Şirket beklentilerini karşılamak amacı ile hazırlanmış olan rekabetçi stratejilertedarik zinciri stratejisinin oluşumunda temel belirleyici bilgi kaynağı olmaktadır. Günümüz rekabet şartlarında değişen müşteri beklentileri nedeni ile şirket stratejileri değişime zorlanırken, tedarik zinciri stratejileri muhafaza edilmektedir. Bu durum stok artışları ile birlikte satış kayıplarına, şirketin operasyonel ve finansal kaynaklarının verimsiz kullanımına sebebiyet vermektedir.
Bu şartlar altında, bütünsel tedarik zinciri çözümlerinin hayata geçirilmesi, şirketleri rekabette başarılı ve daha karlı hale getirmesinin yanı sıra zincir boyunca ürün ve bilgi akışının kesintisiz olarak sağlanmasına ve şirket kaynaklarının daha verimli olarak kullanılmasına imkan vermektedir.
Hedef Lojistik, şirketlere bütünleşik bir tedarik zinciri ve lojistik sistemi tasarımı hizmeti sunarken operasyonel iyileştirmelerin finansal etkilerinin modellenmesi konusunda da yardımcı olmaktadır.