hedef@hedeflojistik.com.tr   +90 216 999 64 01

Teknolojimiz


Lojistik firmaları ile müşterileri arasındaki ilişkilerin başarılı olabilmesi için bilgi ve stratejilerin paylaşımı önem taşımaktadır. Hedef Lojistik uçtan uca tedarik zinciri teknolojilerini kullanarak, müşterilerinin tedarik zincirlerine entegre olmakta ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hedef Lojistik, e-lojistik uygulaması ile müşterilerine; depo ve taşımacılık siparişlerini sistem üzerinden oluşturma, siparişleri izleme, stok seviyelerini ve giriş-çıkış hareketlerini takip etme ve fatura bilgilerinin izlenmesi imkanını sağlar, uyarılar gönderir.

Web Report adlı yazılım uygulamamız sayesinde hizmet verdiğimiz müşterilerimize güvenli bir şekilde kendi bilgilerini açabilmekteyiz. Müşteriler sadece kendi şifreleri ile kendilerine ait olan bilgilere hızlı bir şekilde ulaşarak, depodaki mallarını, kesilen faturalarını, carilerini , sevkiyat hareketlerini, giriş ve çıkış işlemlerini ve birçok istatistiki bilgilerini internet üzerinden izleyebilirler. Müşterilerimiz internet üzerinden ürünlerinin depolandığı alanı izleyebilir.